«Саудівська Аравія виступила партнером для України», - Андрій Дикун

29.08.2014

Заступник Міністра агарної політики та продовольства України Андрій Дикун і директор департаменту ветеринарної медицини Держветфітослужби Олександр Вержиховський зустрілися з делегацією представників ветеринарних відомств Королівства Саудівська Аравія, які днями прибули до України.

Головною метою приїзду делегації став контроль українських підприємств для розширення експорту з України до Саудівської Аравії. В першу чергу це стосується м’яса птиці, в експорті якого іноземці мають велику зацікавленість.

«Нас дуже цікавить співпраця з Україною, - розповів керівник делегації Мохаммед Х. Алблові, - Україна показує себе як надійний партнер. Також ми бачимо прагнення вашої держави до впровадження європейських стандартів якості. Тому ми готові розглянути збільшення поставок українського продовольства».

Заступник міністра Андрій Дикун зазначив, - «Ми раді, що Саудівська Аравія виступила партнером для України. Дякуємо за підтримку і дружні відносини. Чекаємо на завершення інспекції українських підприємств та налагодження нових поставок до Саудівської Аравії».

В свою чергу, директор департаменту Держветфітослужби Олександр Вержиховський поінформував делегацію про відсутність високопатогенного грипу птиці на території України та ознайомив із статистичними даними і системою контролю за епізоотичною ситуацією.

Источник:

Мінагрополітики